طراحی و توسعه توسط ITCenter7
تاریخ درج خبر: 1397/6/31 - تعداد بازدید: 103
آغاز هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهیدان والامقام و حماسه سازان هشت سال دفاع مقدّس را گرامی باد.


در گلشن عشق آب و تاب است شهید
شیـراز¬ة سرخ انقلاب است شهید
دارد چـه اگـر غروب خورشیـد، اما
تفسیـر طلـوع آفتاب است شهید

 31 شهریورماه، آغاز هفتة دفاع مقدس، یادآور رشادت¬ های جاودانة مردم غیور ایران¬ زمین و فرزندان شریف این آب و خاک است. طلیعة این هفته، امسال با شهادت اسوة صبر و شکیبایی و تعبد و تعهد، حضرت سیدالساجدین، امام زین العابدین (ع) مصادف شده است. مصلحت خداوند بر آن بود که آن امام همام در واقعة کربلا بیمار باشند.

دفاع مقدس، رساترین واژه در قاموس ایستادگی ملت قهرمان ماست و بیانگر ایستادگی و مقاومت بیدار دلانی است که  هفت شهر عشق را در هشت بهار آزادگی پیمودند. دفاع مقدس، طلیعه جاودانه غرور ملی است؛ هنگامه اتحاد و همبستگی ملی مردم در دفاع از شریعت اسلام و مرزهای سرزمینی است که با نثار خون پاک فرزندان این مرز و بوم و ایثار و مجاهدت های مثال زدنی آنها جاودانه شد.
این هفته در واقع نمودار مجموعه ای از برجسته ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از حریم این سرزمین است. روزهایی که ذره ذره خاک میهن اسلامیمان، سربلندی ملتی را شهادت می دهد که سرافرازانه در مقابل دنیای کفر و استکبار، مقاوم تر از کوه ایستادگی نموده و بر بلندای قله ی افتخار، بیرق آزادگی را به اهتزاز درآوردند.
یاد و خاطره رشادت ها و از خودگذشتگی های رزمندگان، جانبازان و آزادگان هشت سال دفاع مقدس را گرامی باد و از خداوند مهربان خواستاریم ما را یاری نماید تا درحفظ دستاوردهای ارزشمند آنان کوشا و موفق باشیم.