طراحی و توسعه توسط ITCenter7
معرفی معاونت:
معاونت محترم پژوهشی مرکز: فیروزه سادات مالکی - آدرس ایمیل: f.maleki@uast34.ac.ir - مشاهده سوابق کاری
مدیر پژوهش: مهناز حاله - آدرس ایمیل: haleh@uast34.ac.ir  مشاهده سوابق کاری
تلفن تماس: 44001033 - 44001034

" معاونت پژوهشی و فناوری مرکز 34 " به عنوان بخش مستقل در سال 1391 راه اندازی شد. برنامه ریزی فعالیت های پژوهشی در قالب سیاست های دانشگاه جامع و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، ایجاد زمینه های مناسب برای علاقه مندان فعالیت های پژوهشی دانشگاهی و ارزیابی عملكرد پژوهشی سالانه مرکز ، به عهده این معاونت است. واحدهای تابعه معاونت پژوهشی عبارتند از:

امور پژوهشی
  • از عمده مسئولیت های این واحد، بررسی طرح های پژوهشی و طرح آن در شورای پژوهشی مرکز می باشد.
  • تولید فصلنامه علمی پژوهشی فرهنگی ، مقالات ، پژوهش های تحقیقاتی اساتید ، دانشجویان و پژوهشگران

ارتباط با صنعت
این دفتر در سال 1391ایچاد شده و در سه زمینه كار ورزی ، کارآموزی و طرح های مشترك فعالیت دارد. در بخش كار ورزی و کاربینی ، نقش هماهنگ كننده در اعلام نیاز دانشگاه را به دفتر مركزی ارتباط با صنعت (وابسته به سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران) بر عهده دارد.

روابط بین الملل
دفتر گسترش تولید علم : دفتر گسترش تولید علم با توجه به ضرورت هدایت و سامان‌بخشی به خروجی تحقیقات (شامل اختراعات و اکتشافات، مقالات علمی، کتاب‌ها و مجلات علمی) ایجاد شد و وشامل بخش های ذیل است.
  • ارزیابی و تشویق مقالات علمی
  • حمایت از اختراعات و اکتشافات و نوآوري‌هاي مهارتی ، فنی و هنري
  • حمایت از مجلات علمی فرهنگی ، هنری دانشجویان
  • شر کتب علمي ، هنر و تبلیغاتی دانشجویان
  • علاوه بر اين وظايف، دبيرخانه كميته تخلفات علمي - پژوهشی نيز در اين دفتر مستقر است و يكي از وظايف اين دفتر، رسيدگي به اين موضوع مي‌باشد.

چاپ و انتشارات و کتابخانه
كتابخانه مركز نیز به عنوان یكی از واحدهای تابعه حوزه معاونت پژوهشی دارای بیش از 5000 جلد كتاب می باشد که شامل حوزه های تخصصی و عمومی میباشد .
كتابخانه مركز طبق سیستم طبقه بندی كنگره آمریكا (LC) طبقه بندی گردیده است و به مركز كامپیوتر وشبكه اینترنت نیز متصل می باشد.