ثبت‌نام وام‌ شهریه دانشجویی نیمسال دوم آغاز شد

458 بازدید

محمد دالامی مدیر فرهنگی و دانشجویی مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 34 تهران با اعلام این خبر اظهار داشت: بر اساس بخشنامه صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، ثبت‌نام متقاضیان وام شهریه دانشجویی برای نیمسال دوم سال تحصیلی 1400-1399 تا پایان وقت اداری تاریخ 28 اسفند ماه ادامه دارد.

وی افزود: با عنایت به اینکه دریافت تسهیلات دانشجویی 10.000.000 ریالی در هر ترم منوط به ثبت اولیه درخواست در پورتال دانشجویی سامانه صندوق رفاه دانشجویان می‌باشد، دانشجویان متقاضی وام می‌بایست نسبت به ثبت اطلاعات فردی و درخواست وام از طریق این پورتال به آدرس www.swf.ir اقدام لازم را به عمل آورند.

دالامی خاطر نشان کرد: وام با کارمزد 4 درصد و به حساب دانشگاه بابت تأمین بخشی از بدهی شهریه دانشجوی متقاضی واریز خواهد شد و باز پرداخت آن پس از یک دوره تنفس حداکثر 9 ماهه پس از فارغ التحصیلی می باشد.

وی افزود: همچنین برای ضمانت وام، نیاز به ارائه چک و سفته نمی باشد و صرفاً یک نفر کارمند یا بازنشسته رسمی، پیمانی و یا قراردادی با سابقه کار ۵ سال می تواند به عنوان ضامن سند تعهد را امضا نماید.

مدیر فرهنگی و دانشجویی مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 34 تهران در پایان گفت: دانشجویان جهت کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانند با تلفن (02144047771) (داخلی 115) دفتر معاونت فرهنگی و دانشجویی تماس حاصل نمایند.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://uast34.ac.ir/?p=1489
اشتراک گذاری:
واتساپ

نظرات

0 نظر در مورد ثبت‌نام وام‌ شهریه دانشجویی نیمسال دوم آغاز شد

دیدگاهتان را بنویسید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.