ثبت نام دوره توسعه اپلیکیشن های اندرویدی هوآوی

169 بازدید

مجموعه “هوآوی” با همکاری “معاونت پژوهش مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 34 تهران” در نظر دارد به منظور استفاده از توانمندی های علمی دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور و در جهت توسعه هرچه بیشتر پلتفرم نرم افزاری خود نسبت به برگزاری دوره های رسمی “توسعه اپلیکیشن های اندرویدی بر بستر سرویس های موبایلی هوآوی” اقدام نماید.

HMS یا همان سرویس های موبایلی هوآوی مجموعه‌ کاملی از اپلیکیشن و سرویس‌هایی است که به طور اختصاصی توسط هوآوی برای گوشی‌های هوشمند این شرکت طراحی و اجرا شده‌اند.

پلتفرم هوآوی موبایل سرویس از دو بخش تشکیل شده است. یکی مربوط به خدمات مستقیم به کاربران مانند ارائه فروشگاه اپلیکیشن AppGallery است که به سرعت جای خود را در بین سه مارکت برتر اپلیکیشن جهان باز کرده است.

بخش دیگر مربوط به توسعه‌دهندگان است و HMS Core  نام دارد. HMS Core شامل API، SDK و سرویس‌هایی می‌شود که توسعه‌دهندگان می‌توانند برای ساخت و بهبود اپلیکیشن‌ها از آن‌ها استفاده کنند.

هدف از برگزاری این دوره، آشنایی توسعه دهندگان با روش های توسعه اپلیکیشن های اندرویدی بر پایه سرویس های موبایلی هوآوی است.

*دوره بصورت کاملا رایگان بوده و شرط لازم برای شرکت در این دوره آشنایی ابتدایی شرکت کنندگان با مبانی برنامه نویسی اندروید است.

 

لطفا جهت حضور در دوره فرم زیر را تکمیل نمایید

فرم ثبت نام دوره توسعه اپلیکیشن های اندرویدی هوآوی

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://uast34.ac.ir/?p=2323
اشتراک گذاری:
واتساپ

نظرات

0 نظر در مورد ثبت نام دوره توسعه اپلیکیشن های اندرویدی هوآوی

دیدگاهتان را بنویسید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.