فراخوان ثبت نام در دوره‌ کوتاه مدت “زبان انگلیسی محاوره در گردشگری”

238 بازدید

* دوره آموزش کوتاه مدت تک درس زبان انگلیسی محاوره در گردشگری*
** با اعطای گواهی نامه معتبر (دانشگاه جامع علمی کاربردی) **
بهترین فرصت کسب مهارت تخصصی برای دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته زبان انگلیسی،
فارغ التحصیلان رشته گردشگری و راهنمایان سفر (tour leader)

مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 34 تهران با همکاری دفتر آموزش های کوتاه مدت دانشگاه جامع علمی کاربردی اقدام به برگزاری دوره‌ تک درس “آزبان انگلیسی محاوره در گردشگری” ویژه‌ی دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته زبان انگلیسی، فارغ التحصیلان رشته گردشگری، مدرسان و کارشناسان آموزشگاه های زبان‌های خارجی، راهنمایان سفر (tour leader) و دیگر علاقه مندان به آموزش زبان انگلیسی نموده است.

به گزارش روابط عمومی واحد 34 علمی کاربردی، دوره‌ی تخصصی”زبان انگلیسی محاوره در گردشگری”در مدت 16 هفته در نیمسال دوم سال تحصیلی 1401 – 1400 برابر با 100 ساعت آموزش نظری و عملی برگزار می‌گردد و در آن درس “ارتقاء مهارت شنیداری و گفتاری مهارت پذیر در مبحث گردشگری” با عناوین ایجاد ارتباط تعاملی به صورت شنیداری و گفتاری و آشنایی با گویش ها، تسلط بر ساختارها و واژگان مکالماتی و نوشتاری، شـنـاخـت صـنـعـت گـردشـگـری، اصول و مبانی و کارکرد دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری با رویکرد کاربردی ارائه می‌شود.

شایان ذکر است در پایان این دوره به شرکت کنندگانی که دوره را با موفقیت پشت سر گذاشته‌اند، گواهینامه‌ی معتبر با تایید دانشگاه جامع علمی کاربردی اعطا می شود.

گفتنی است کلیه‌ی علاقه‌مندانِ دارای حداقل مدرک کاردانی کلیه رشته های تحصیلی به همراه حداقل دو سال تجربه کاری مرتبط و داشتن مدرک زبان پایه می‌توانند در این دوره‌ها شرکت نمایند.

شهریه‌ی شرکت در دوره برای داوطلبان آزاد مبلغ 16/200/000 ریال و برای دانشجویان و دانش آموختگان واحد 34 علمی کاربردی مبلغ 15/000/000 ریال است و علاقه مندان می‌توانند از تاریخ اول بهمن ماه در آدرس https://uast34.ac.ir/?p=2375 نسبت به ثبت نام اولیه خود اقدام نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این دوره می توانید با شماره تلفن 02144047771 داخلی 113 و یا شماره واتساپ 09020317710 تماس حاصل نمایید.

 

تکمیل فرم ثبت نام

 

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://uast34.ac.ir/?p=2375
اشتراک گذاری:
واتساپ

نظرات

0 نظر در مورد فراخوان ثبت نام در دوره‌ کوتاه مدت “زبان انگلیسی محاوره در گردشگری”

دیدگاهتان را بنویسید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.