با توجه به بخشنامه ستاد ملی کرونا و ستاد دانشگاه جامع علمی کاربردی، کلیه کلاس ها مرکز از ۱۵ فروردین ماه ۱۴۰۱ صرفاً به صورت حضوری در ساختمان مرکز برگزار می گردد.
با توجه به بخشنامه ستاد ملی کرونا و ستاد دانشگاه جامع علمی کاربردی، کلیه کلاس ها مرکز از ۱۵ فروردین ماه ۱۴۰۱ صرفاً به صورت حضوری در ساختمان مرکز برگزار می گردد.

شیوه نامه اجرایی آیین‌نامه انجمن‌های علمی دانشجویی واحد 34 ابلاغ شد

299 بازدید

معاونت فرهنگی و دانشجویی مرکز علمی کاربردی واحد 34 تهران، افق برنامه یک ساله خود را در سال 1400 تحقق شعار “هر انجمن علمی، ایجاد نشاط علمی و مهارت آموزی” قرار داده است.

محمد دالامی مدیر فرهنگی و دانشجویی واحد 34 با اعلام این خبر افزود: این دستورالعمل به منظور تشکیل، توسعه و تقویت انجمن‌های علمی دانشجویی و در جهت ساماندهی، تشویق و حمایت از فعالیت‌های علمی دانشجویان و نیز قانونمند کردن و یکسان‌سازی این فعالیت‌ها در مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 34 تهران بعد از چندین جلسه بحث و بررسی در تاریخ 1400/01/15 به تصویب نهایی رسید و جهت اجرا به مرکز حمایت از انجمن های علمی دانشجویی واحد 34 ابلاغ شد.

گفتنی است، شیوه نامه اجرایی انجمن‌های علمی دانشجویی مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 34 تهران در تکمیل آیین نامه انجمن های علمی دانشجویی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و همچنین دانشگاه جامع علمی کاربردی می باشد و این شیوه نامه در 3 فصل و 18 ماده به تصویب هیئت رئیسه واحد 34 رسیده و توسط معاون فرهنگی و دانشجویی به کلیه انجمن هایی علمی دانشجویی جهت اجرا ابلاغ شد.

دانشجویان می توانند از طریق آدرس زیر این شیوه‌نامه را مشاهده و فایل آن را دریافت نمایند.

http://uast34.ac.ir/wp-content/uploads/2021/04/شیوه-نامه-اجرایی-انجمن-های-علمی.pdf

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://uast34.ac.ir/?p=1595
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین

نظرات

0 نظر در مورد شیوه نامه اجرایی آیین‌نامه انجمن‌های علمی دانشجویی واحد 34 ابلاغ شد

امکان ثبت نظر جدید بسته شده است.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.