مراسم تقدیر از فعالان انجمن‌های علمی و نشریات دانشجویی

309 بازدید

مراسم تقدیر از فعالان انجمن‌های علمی دانشجویی مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 34 تهران

به گزارش روابط عمومی واحد 34، مراسم تقدیر از فعالان انجمن‌های علمی دانشجویی در تاریخ 25خردادماه 1400 با حضور خانم دکتر گرجاسی رئیس مرکز، محمد دالامی مدیر فرهنگی و دانشجویی، مریم فودازی استاد مشاور انجمن های علمی دانشجویی و جمعی از فعالان انجمن‌های علمی در محل سالن آمفی تئاتر مرکز برگزار گردید.

محمد دالامی؛ مدیر فرهنگی و دانشجویی در ابتدای این مراسم ضمن ارائه آماری از فعالیت های انجمن های علمی در سال 1399 گفت: اگر بخواهیم نشاط دانشجویی را به فضای دانشگاه برگردانیم، از بین نشاط فرهنگی، نشاط سیاسی و نشاط علمی، اولویت ما با نشاط علمی است و قطعا نشاط علمی، بقیه نشاط‌ها را نیز به دنبال خود خواهد داشت.
تجربه‌های موفقی که این عزیزان در حوزه‌های مختلف علمی، در گرایش‌های مختلف داشته‌اند، حکایت از همین می‌کند و حضور این عزیزان در این جلسه و جمع بسیار خوب، نشان بارزی است از نشاط علمی که امیدواریم در همه شئون زندگیشان و آینده کاری و اجتماعی‌شان همچنان بدرخشد.

سرکار خانم فودازی؛ استاد مشاور انجمن‌های علمی دانشجویی از دوره فعالیت خود و تیم حاضر در انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه و فعالیت های صورت گرفته توسط آنها در یکسال اخیر سخن به میان آوردند و از حمایت ها و نگاه مثبت مجموعه فرهنگی و دیگر حوزه های دانشگاه تشکر کردند.

پس از آن خانم دکتر گرجاسی؛ ریاست مرکز در سخنانی از فعالیت های مجموعه فرهنگی و انجمن های علمی دانشجویی تقدیر بعمل آوردند.

در ادامه این مراسم چند تن از اعضای انجمن های علمی به بیان نقطه نظرات خود پرداختند و در انتها از فعالان انجمن‌های علمی دانشجویی در سال 1399 با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تقدیر به عمل آمد.

فعالین انجمن علمی و نشریه دانشجویی (آرنگ) گروه گرافیک و نقاشی در سال 1399
1. کیمیا بابایی 2. سحر جلالی کیا 3. حمیدرضا زمردی 4. الله خدایاری 5. حسین هاشمی 6. پوریا اسماعیل زاده 7. نسیم قلی زاده

فعالین انجمن علمی و نشریه دانشجویی (پژواک ارتباط و آسو) گروه روابط عمومی و امور فرهنگی در سال 1399
1. سمیه بخشی زاده 2. محمدامین آبسردی 3. معصومه کولیوند 4. محمدامین توماج 5. مجید میرزایی 6. آرزو شکری 7. زینت سالاری پور

فعالین انجمن علمی و نشریه دانشجویی (مهرازان) گروه معماری در سال 1399
1. پرهام طاهر فرخندی 2. سالار سرتیپی 3. سمانه کرباسیان 4. ساره آقازمانی 5. مریم محمدیها 6. روح الله ایمن کارده 7. ساناز مرادی 8. سهیل مروتی 9. فاطمه ایوبی 10. مژده صفری نژاد 11. شیرین کرد علیوند

فعالین انجمن علمی و نشریه دانشجویی (برقع) گروه طراحی لباس و تکنولوژی دوخت در سال 1399
1. عاطفه هاشمی 2. ثمانه برزو 3. مریم رحمانی 4. محمد رشوند 5. راضیه فتح اللهی 6. محدثه نادری 7. مهتاب سیفی

 

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://uast34.ac.ir/?p=1859
اشتراک گذاری:
واتساپ

نظرات

0 نظر در مورد مراسم تقدیر از فعالان انجمن‌های علمی و نشریات دانشجویی

دیدگاهتان را بنویسید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.