کلاس آنلاین پیلاتس

203 بازدید

با ثبت نام در کلاس آنلاین پیلاتس میتوانید به سادگی و با کمترین امکانات در خانه ورزش خود را شروع کنید. در این کلاس شما همزمان با مربی آنلاین شده و جلسات تمرینی خود را زیر نظر مربیان مجرب ما برگزار میکنید. درگر بهانه ای برای ورزش نکردن نیست! شما با این کلاس میتوانید باشگاه را به خانه خود منتقل کنید.

این سوال بسیار پرسیده می‌شود که آیا انجام تمرینات پیلاتس در خانه امکان پذیر است؟ برای بهره‌مندی از فواید پیلاتس نیازی به وسایل اضافی و گران قیمت نیست. پیلاتس با حداقل تجهیزات و به راحتی در خانه قابل اجرا است. تمام آنچه نیاز دارید یک زیرانداز مخصوص و مربی است که شما را راهنمایی کند. شما می‌توانید بدون رفتن به باشگاه و از هرکجا با حداقل امکانات، پیلاتس را در منزل از تمرینات مبتدی تا پیشرفته دنبال کنید. برای نتیجه گرفتن از تمرینات پیلاتس به هیچ چیزی جز تمرکز، پشتکار و وزن بدنتان نیاز نخواهید داشت.

Pilates در هسته اصلی خود، بر تناسب اندام کل بدن تمرکز دارد که می تواند حرکت ، قدرت و کنترل را بهبود بخشد، این ورزش علاوه بر سلامت جسم برای سلامت ذهن نیز بسیار مفید است. تمرینات خاص این رشته به تقویت قوای بدنی، افزایش انعطاف پذیری ، بهبود وضعیت بدن ، تقویت انرژی و افزایش ارتباط جسم و ذهن کمک می کند. بعلاوه ، این کلاسها تناسب اندام را برای شما به ارمغان می آورد.

برای شرکت در کلاس چه چیز هایی نیاز دارم؟

تمام آنچه برای شروع تمرین نیاز دارید زیر انداز ورزشی و فضای اتاق است. یکی از مزیت های ورزش پیلاتس این است که تنها با کمک وزن بدن ،تمرینات را انجام میدهید و در این رشته این وزن بدن شماست که شما را قدرتمند و منعطف می سازد. البته در برخی از دوره ها و کلاس ها به فراخور پیشرفت شما ممکن است از ابزار نیز استفاده شود. این ابزار عبارت اند از دمبل های سبک، کش های تمرینی، توپ پیلاتس و سایر وسایل که شدت تمرین را افزایش می دهد. اما همانطور که در ابتدا اشاره شد برای شروع تمرین هیچ چیزی بجز زیر انداز ورزشی مورد نیاز نیست.

 

کلاس آنلاین پیلاتس چه مزایایی دارد؟

  • ظرفیت کلاس محدود است تا مربی تسلط کامل به شما داشته باشد
  • هیچ محدودیت مکانی وجود ندارد و شما از هر شهر یا کشوری امکان شرکت در این کلاس را دارید
  • هزینه کلاس 250 هزار تومان  برای ۱۲ جلسه در ماه است
  • هزینه اضافی از بابت رفت و آمد بین کلاس و منزل پرداخت نمی‌کنید. همچنین در زمان نیز صرفه جویی میکنید.
  • در کلاس آنلاین پیلاتس هم درست همانند کلاس های حضوری در باشگاه شما تصویر مربی را میبینید و ضمن تعامل با او تمرین میکنید
  • دقیقا مانند کلاس حضوری، در کلاس مجازی نیز مربی حرکات شما را زیر نظر دارد و در صورت انجام حرکت اشتباه شما را اصلاح میکند

 

تکمیل فرم ثبت نام و پرداخت آنلاین

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://uast34.ac.ir/?p=2631
اشتراک گذاری:
واتساپ

نظرات

0 نظر در مورد کلاس آنلاین پیلاتس

دیدگاهتان را بنویسید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.