بررسی و تصویب برنامه های درسی دانشگاه جامع علمی کاربردی در پاسخگویی به نیازهای آموزشی و مهارتی نقش بسزایی داشته است

145 بازدید

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، با حضور دکتر محمدحسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی، معاونین ستادی، جمعی از مسئولین وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ، مدیران گروه های تخصصی برنامه ریزی و جمعی از صاحب نظران و خبرگان علمی کاربردی، دویست و هفتادمین جلسه شورای برنامه ریزی آموزشی و درسی علمی کاربردی این دانشگاه برگزار شد.

در ابتدای این جلسه دکتر ریاحی بختیاری مدیر دفتر برنامه ریزی دانشگاه جامع علمی کاربردی ضمن بیان موارد دستور جلسه، گزارشی از روند تدوین و بررسی دوره های کاردانی فنی “صنایع نساجی- بافندگی تاری پودی” و کاردانی فنی “صنایع نساجی- رنگرزی و تکمیل پارچه” را بیان کرد

در این جلسه به تفصیل حوزه شغلی و مشاغل احصاء شده، توانمندی های شغلی، جداول دروس و … مورد بررسی قرار گرفت. هر یک از اعضاء این شور،ا نقطه نظرات خود ارائه و در نهایت برنامه های درسی کاردانی فنی “صنایع نساجی- بافندگی تاری پودی” و کاردانی فنی “صنایع نساجی- رنگرزی و تکمیل پارچه” با انجام اصلاحاتی به تصویب رسید.

در ادامه فرایند بررسی، تایید و تصویب برنامه های درسی در دانشگاه جامع علمی کاربردی مورد بررسی مجدد قرار گرفت و اصلاحاتی در فرایندها با رویکرد تسریع در پاسخگویی به نیازهای آموزشی و تقویت گروه های تخصصی انجام گرفت.

همچنین در این جلسه چگونگی تدوین، بررسی و تصویب برنامه های درسی آموزش عالی آزاد در دانشگاه جامع علمی کاربردی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://uast34.ac.ir/?p=1283
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین

نظرات

0 نظر در مورد بررسی و تصویب برنامه های درسی دانشگاه جامع علمی کاربردی در پاسخگویی به نیازهای آموزشی و مهارتی نقش بسزایی داشته است

دیدگاهتان را بنویسید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.