درباره ما

درباره ما بیشتر بدانید!

مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 34 تهران بر این امر استوار است که جهت آشنایی با علوم و تکنولوژی جدید، راه گشای شما عزیزان باشد.
این دانشگاه در راستای اهداف کوتاه مدت تخصصی (تک درس و تک پودمان) و بلند مدت آموزشی (کاردانی و کارشناسی) برای داوطلبان شاغل و آزاد در عرصه آموزش کشور گامی ارزنده نهاده است.

اطلاعات تکمیلی

دانشگاه جامع علمی-کاربردی دانشگاهی نیمه دولتی وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است. تأسیس دانشگاه جامع علمی-کاربردی در مهرماه سال 1370 به تصویب رسیده و دارای حدود ۱۲۴۵ مرکز آموزشی در رشته‌های مختلف مهارتی در سراسر کشور می­باشد. که حدود 200 مرکز آموزشی این دانشگاه در کلان­شهر تهران قرار گرفته ‌است. این دانشگاه با هدف افزایش سطح مهارت شاغلین بخش‌های مختلف اقتصادی و افزایش مهارت‌های حرفه‌ای دانش‌آموختگان مراکز آموزشی که فاقد تجربه اجرایی می‌باشند، نسبت به برگزاری دوره‌های علمی-کاربردی در مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری خبرگی اقدام می‌کرد اما در حال حاضر تنها در مقاطع کاردانی و کارشناسی برای دوره‌های کاردانی فنی، کاردانی حرفه ای، مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای اقدام به پذیرش دانشجو می‌کند

هدف دانشگاه، فراهم آوردن موجبات مشارکت سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی دولتی و غیردولتی برای آموزش نیروی انسانی متخصص و مورد نیاز بخش‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور می‌باشد به نحوی که دانش‌آموختگان بتوانند برای فعالیتی که به آنها محول می‌شود، دانش و مهارت لازم را کسب نمایند.

دانشگاه جامع مسئولیت برنامه‌ریزی، سازمان‌دهی، پشتیبانی‌های کارشناسی، عملیاتی، اطلاعات و سیاست‌گذاری‌های کلان و نیز نظارت و ارزشیابی مراکز و موسسات علمی-کاربردی را برعهده دارد. مراکز و موسسات آموزش عالی علمی – کاربردی زیرنظر دانشگاه، رکن اجرایی آموزش‌های علمی-کاربردی و به قصد ارتقاء دانش کار و ایجاد مهارت‌های متناسب با حوزه فعالیت شغلی افراد تأسیس شده‌است.

ثبت نام در دانشگاه جامع علمی- کاربردی:

دانشگاه جامع علمی- کاربردی: در مقطع کاردانی، بر اساس سوابق تحصیلی و بدون کنکور بر اساس دو ورودی مهر و بهمن اقدام به پذیرش دانشجویان می‌نماید. داوطلبان براساس شرط معدل کتبی دیپلم وارد دانشگاه خواهند شد. دارا بودن مدرک دیپلم در یکی از گروه‌های، علوم تجربی، ریاضی، انسانی، فنی حرفه ای و کاردانش الزامی می‌باشد. عنوان مدرک داوطلب در نظر گرفته نمی‌شود و فقط معدل معیار پذیرش خواهد بود. زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در شهریور و دی ماه هر سال می‌باشد.

ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی صرفا از طریق سایت سنجش انجام می گیرد و متقاضیان در زمانهای مذکور می توانند وارد سایت سازمان سنجش شده و از طریق لینک ثبت نام مراکز علمی کاربردی ثبت نام خود را انجام دهند.

موسسه فرهنگی و هنری مشکوه دانش به حول و قوه الهی و با عنایت به تجارب ارزنده در امر آموزش و با بهره مندی از تجهیزات و امکانات مناسب آموزشی از سال 1381 با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شروع به فعالیت نمود و از سال 1382 تحت نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی و با نام مرکز آموزش علمی کاربردی واحد 34 به عنوان اولین مرکز متولی آموزش مهارتی در کشور کار خود را آغاز کرد.

مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۳۴ تهران یکی از مراکز آموزشی زیر مجموعه دانشگاه جامع علمی کاربردی است که در راستاي نظام آموزش مهارت و فناوری وابسته به وزارت علوم، هر سال در دوره های مهر و بهمن و در دو مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی از طریق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی دانشجو می پذیرد. هدف اين مركز فراهم نمودن محيطي علمي و پويا براي كساني است كه در راستاي كسب علم و دانش تلاش مي نمايند و با ياري خداوند بزرگ و تلاش استادان كارآمد و مجرب و كارشناسان و كارمندان سخت كوش و همچنين بهره گيري از امكانات كمك آموزشي توانسته است در حال حاضر با 22 رشته کاردانی و کارشناسی به فعاليت خود ادامه دهد. 

1. جناب آقای حسن نصرتی راد (دانشجوی دکتری مدیریت بازرگانی)

2. سرکار خانم مهناز مرادی قلائی (کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی)

رشته های کاردانی :
امور فرهنگی / گرافیک / روابط عمومی / طراحی لباس / معماری داخلی / مدیریت کسب و کار / مترجم زبان انگلیسی / دوخت و تکنولوژی لباس / بازاریابی / مدیریت امور اداری / تربیت مربی امور فرهنگی / حسابداری مالی

 

رشته های کارشناسی :
طراحی گرافیک (تصویرسازی) / طراحی گرافیک (طراحی محیط) / مدیریت امور فرهنگی / طراحی و تکنولوژی دوخت / حسابداری امور مالی / مترجمی خبر زبان انگلیسی / روابط عمومی (امور رسانه) / روابط عمومی (افکارسنجی) / معماری طراحی داخلی / طراحی و الگوسازی پوشاک (لباس مجلسی و خانگی) / طراحی و الگوسازی پوشاک (لباس اجتماع و مشاغل) / مدیریت کسب و کار

مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد34 تهران دارای 2 سایت مجهز کامپیوتری با بیش از تعداد 48 رایانه، تعداد 12 کلاس مجهز به ویدئو پروژکتور، کارگاه منحصر به فرد گرافیک و طراحی لباس، کتابخانه با بیش 5000 جلد کتاب و 2000 عناوین مختلف و همچنین مرکز نوآوری طراحی و دوخت پوشاک می باشد.

واحد انتشارات مشکوه دانش از سال 1382 و بالغ بر 13 سال سابقه کار اقدام به انتشار کتب دانشگاه و عمومی در عناوین مختلف از نویسندگان و مترجمان گوناگون و نیز مدرسین این مرکز نموده است که تماما” دارای مجوز تدریس (ایدی کارت ) از دانشگاه جامع علمی کاربردی می باشند و همگی سوابق موفق آموزشی در مراکز دانشگاه سراسری ، آزاد و علمی – کاربردی را دارا هستند.

گالری تصاویر دانشگاه

تصاویری از فضای آموزشی مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 34 تهران